Depilacja laserowa dot Bezpieczeństwo

Zabieg może być wykonywany przez personel medyczny lub kosmetyczny, który przeszedł specjalistyczne przeszkolenie. Wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniu, w którym znajduje się włączony laser muszą bezwzględnie przestrzegać wymogów bezpieczeństwa, przede wszystkim mieć założone specjalne okulary!

 

W trakcie zabiegu i pomiędzy pacjentami ważne jest czyszczenie końcówki z ewentualnych zabrudzeń i jej dezynfekowanie. Ponieważ omawiana końcówka ma bezpośredni kontakt ze skórą, jest zawsze dezynfekowana, by wykluczyć najmniejsze nawet ryzyko zakażenia. Częste wycieranie głowicy konieczne jest również do utrzymania idealnej przejrzystości szafirowego okienka. Nagromadzone w tym miejscu zwęglone włosy utrudniałyby przenikanie światła lasera, oraz mogłyby wywołać punktowe oparzenia skóry.

 

Depilacja laserowa jest metodą bezinwazyjną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo.

 

Laser VECTUS™ to innowacyjna technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Firma Palomar Medical Technologies Inc. jest twórcą wielu technologii do depilacji laserowej m.in. technologii diodowej oraz lasera LightSheer

© 2015 Depilacja laserowa. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl